NIO s.r.o.

Komplexní řešení a dodávky IT

Vývoj a Design

Vývoj aplikací pro chytré telefony

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vývoje mobilních aplikací pro všechny hlavní platformy. Vyvíjíme jednoduché aplikace, mobilní e-shopy, hry i velmi rozsáhlá řešení pro korporátní sféru. Naše služby zahrnují - návrh řešení, vývoj a testování, grafiku, provoz, servis, integraci, poradenství a kreativitu.

Vyvíjíme mobilní aplikace pro následující platformy: iOS (iPhone a iPad), Android a Windows Phone

Vývoj webových prezentací a CMS systémů na míru

Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby webových prezentací a aplikací. Vyvíjíme jednoduché produktové mikrostránky, ale i rozsáhlá řešení pro korporátní sféru. Weby umíme integrovat s mobilními aplikacemi a sociálními sítěmi ( Facebook, Twitter, LinkedIn... ).

Vývoj desktopových aplikací

Poskytujeme konkrétní řešení a služby z oblasti vývoje software a zpracování dat pod operačními systémy Microsoft Windows. Vytváříme desktopové (Windows) aplikace a to především s použitím nejmodernějších technologií platformy Microsoft. NET a datového úložiště Microsoft SQL Server.

Komplexní grafické služby

Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby loga, corporate identity, grafického manuálu, grafických návrhů, tvorby www, firemních tiskovin, billboardů, obalového designu, bannerů a  nebo také v oblasti GUI a UX.

 CitrixMicrosoftESETVeeamMicrosoft Cloud PowerMicrosoft Partner NetworkCisco Systems, Inc.HPStarWind – Software-Defined Storage SolutionsSafetica