NIO s.r.o.

Komplexní řešení a dodávky IT

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Čtvrtek 4.5.2017

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje společně s patrony semináře, společnostmi NIO s.r.o. a SAFETICA Technologies, s.r.o., si Vás dovoluje pozvat na odborný seminář týkající oblasti kybernetické bezpečnosti a ochrany osobních údajů. Málokterý manažer, vedoucí pracovník či správce počítačové sítě si může být jistý, že udělal vše pro to, aby jeho firma byla dostatečně chráněná před kybernetickým útokem a únikem citlivých dat. Do toho přichází nové, zásadní legislativní povinnosti (ZoKB, GDPR), jejichž ignorace může společnosti ve svém důsledku připravit o nemalé částky, v některých případech o desítky či stovky milionů korun.

Cílem semináře je seznámit účastníky s klíčovými dopady a aspekty z oblasti kybernetické bezpečnosti a ochrany osobních údajů, a poskytnout jim návod na systematický přístup k řešení kybernetické bezpečnosti společnosti.

Termín: 11. 5. 2017, 9 – 13 h

Místo konání: Vavrečkova 5262, Zlín

Seminář je bezplatný.

Pozvánku naleznete v příloze.

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮSEMINÁŘ KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮSEMINÁŘ KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮSEMINÁŘ KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮCitrixMicrosoftESETVeeamMicrosoft Cloud PowerMicrosoft Partner NetworkCisco Systems, Inc.HPStarWind – Software-Defined Storage SolutionsSafetica