NIO s.r.o.

Komplexní řešení a dodávky IT

IT seminář – Bezpečnost dat

Středa 26.4.2017

Společnost NIO, jakožto generální partner ekologicko – kulturní akce „Den Země 2017“ uspořádala pro obchodní partnery odborný seminář z oblasti kybernetické bezpečnosti a ochrany osobních údajů. Seminář byl zaměřen na klíčové dopady a aspekty z oblasti kybernetické bezpečnosti a ochrany osobních údajů a to zejména z pohledu nové legislativy v rámci EU, zákona o GDPR. Seminář se uskutečnil dne 20.04.2017 v kongresovém centru společnosti REC Group ve Starém Městě. Na semináři prezentovali svá produktová portfolia a konkrétní praktická IT řešení v této oblasti společnosti NIO, SAFETICA Technologies a společnost HP Inc.

Děkujeme tímto hostům a partnerům za účast na tomto odborném semináři a těšíme se na další setkání v rámci dalších NIO Days.

IT seminář – Bezpečnost datIT seminář – Bezpečnost datIT seminář – Bezpečnost datIT seminář – Bezpečnost datIT seminář – Bezpečnost datIT seminář – Bezpečnost datCitrixMicrosoftESETVeeamMicrosoft Cloud PowerMicrosoft Partner NetworkCisco Systems, Inc.HPStarWind – Software-Defined Storage SolutionsSafetica