NIO s.r.o.

Komplexní řešení a dodávky IT

Aktuality

Výkonné notebooky EliteBook G7 od HP vám umožní zvolit si vlastní styl práce

Čtvrtek 21.1.2021

Počítače s nejnovějšími technologiemi společnosti HP a s procesory Intel® Core™ si hravě poradí s vaším pracovním vytížením a stanou se nepostradatelným partnerem, ať už pracujete odkudkoliv.

Práce se nezastaví ani kvůli globálním obtížím. To nás pár posledních měsíců mimo jiné už naučilo. Vzdálená práce, často z domova, je nyní pravidelnou, ačkoliv často nedobrovolnou součástí profesního života a je potřeba se těmto novým požadavkům přizpůsobit. Najít optimální řešení a nástroje ale často není jednoduché. I to jsme již zjistili.

Bezpečnostní služby a řešení ochrany od společnosti HP

Pátek 16.10.2020

Není tomu zase tak dávno, co musel každý uživatel počítače sám instalovat antivirové programy, firewally, starat se o zabezpečení každého připojení, o aktualizace systému a tak podobně. Zkrátka, mnozí z nás jistě mají docela čerstvé vzpomínky na doby, kdy se o svou kybernetickou bezpečnost musel postarat každý z nás.

Dnes je situace poněkud jiná a zabezpečení našich dat a zařízení bereme za jaksi samozřejmé. Na tento komfort, který přinesly moderní technologie, jsme si rychle zvykli, není divu. I přes všechny nesporné benefity, které jsme si tak snadno připustili, si ale nesmíme nic nalhávat. Bezpečnost našich dat, zařízení i virtuálních identit je totiž cokoliv, jen ne samozřejmá, a kybernetickou ochranu je dnes potřeba brát seriózněji než kdy dřív.

Několik slov o výhodách IT služeb

Pátek 16.10.2020

Udržet si komplexní přehled o situaci na trhu technologií je velmi obtížné. Nejde jen o to, že změny v trendech se často dějí nárazově a novinky se objevují neustále, ale trh s IT technologiemi je složitý i co do rozrůzněnosti jednotlivých segmentů. Není možné mít pod drobnohledem všechny trendy ve všech specifických a často tak odlišných oblastech od bezpečnosti po, dejme tomu, tisková řešení.

Generální partnerství Dne Země 2019

Pondělí 29.4.2019

Opětovně i v tomto roce jsme se stali v rámci konsorcia společností  HEWLETT PACKARD, PREMO a NIO generálním partnerem dvanáctého ročníku ekologicko-společenské akce „DEN ZEMĚ 2019“, která se konala v areálu společnosti REC Group ve Starém Městě ve dnech 25. – 27. dubna 2019.

Generální partnerství Dne Země 2018

Pátek 30.3.2018

Opětovně i v tomto roce se stáváme jedním z generálních partnerů jedenáctého ročníku kulturně společenské akce „DEN ZEMĚ 2018“, která se koná v areálu společnosti REC Group ve Starém Městě ve dnech 26. – 28. dubna 2018.

NIO s.r.o. je oficiálním partnerem společnosti Veeam

Úterý 22.8.2017

NIO s.r.o. je potvrzeným oficiálním partnerem společnosti Veeam s úrovení partnerství Reseller , Silver.

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Čtvrtek 4.5.2017
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje společně s patrony semináře, společnostmi NIO s.r.o. a SAFETICA Technologies, s.r.o., si Vás dovoluje pozvat na odborný seminář týkající oblasti kybernetické bezpečnosti a ochrany osobních údajů.

IT seminář – Bezpečnost dat

Středa 26.4.2017

Společnost NIO, jakožto generální partner ekologicko – kulturní akce „Den Země 2017“ uspořádala pro obchodní partnery odborný seminář z oblasti kybernetické bezpečnosti a ochrany osobních údajů.

Generální partnerství Dne Země 2017

Středa 29.3.2017

Stali jsme se opětovně i v tomto roce jedním z generálních partnerů desátého ročníku kulturně společenské akce „DEN ZEMĚ 2017“, která se koná v areálu společnosti REC Group ve Starém Městě ve dnech 20. – 22. dubna 2017.CitrixMicrosoftESETVeeamMicrosoft Cloud PowerMicrosoft Partner NetworkCisco Systems, Inc.HPStarWind – Software-Defined Storage SolutionsSafetica